Tedavim çok iyi gidiyor akın hocam çok iyi bir doktor çok teşekkür ederim her şey için eskisine göre dişlerim çok iyi bir hal aldı çok memnunum gerçekten.
İstediğim gibi 1 yılda tedavim bitti, çokta memnun kaldım ne zaman gelsem Akın abim benim çok güzel karşıladı hiç bir sorun yaşamadık hala tedavi sürecim devam ediyor ve çokta memnunum sonuçtan. Kendisi gerçekten mükemmel bir diş doktoru kaç kez elini ısırdım bilemezsiniz ama yine de hoş karşıladı kendisi diş doktorum olduğu için çok şanslıyım
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine muayne için gittim. Tel tedavisi hakkında çok araştırma yapmama rağmen bir çok endişem vardı. Akın Bey’e muayne için gittiğim gün bütün endişelerim kafamdan uçup gitti. Hastaları’nın sorularını sabırla dinleyen bir doktor kendisi. Muayne sonrası ortodonti tedavisi için başka hiç bir doktora muayne olmayı aklımın ucundan bile geçirmedim. Doğrusu dişlerim vahim bir durumdaydı. Daha ilk aylardan dişlerimdeki düzelme çevremdekiler tarafından fark ediliyordu. 1,5-2 yıl sonunda sağlıklı dişlere sahip olmuş oldum. Tedavi süreci boyunca yüzünden gülümsemesi; nezaketi ve sabrı hiç eksik olmadı. Her ay randevularıma koşarak gittim. Bana bir doktordan çok, Abi olduğu için kendisine çok teşekkür ederim. 🙂
Doktordan korkmama rağmen akın bey ve güler yüzlü ekibi sayesinde hiç bir korkum kalmadı. Şu an tellerim takılalı bir buçuk yıl oldu ve ben herşeyden memnun bir şekilde tedavime devam ediyorum.
Uzun zamandır ön dişlerimdeki ayrıklıktan dolayı memnuniyetsizliğim vardı. Bunun için bir kaç doktorla görüşmeme rağmen tedavi sürecinde yaşayacağım olumsuzlukları düşünerek tel tedavisini hep erteledim ama vazgeçmedim. Akın Bey’le görüştükten hemen sonra tel tedavisine başladım. Tedavi süresince her hangi bir olumsuzluk yaşamadım. Ayrıca sürecin bir- bir buçuk yıl süreceğini düşünerek başladık ama yedi buçuk ay gibi kısa bir sürede istediğim sonuca ulaşmış olduk. Buradan Akın Beye tekrar çok teşekkür ederim
6 Ay önce başladığımız tedavide önde olan dişim kısa süre içinde bazı işlemlerle yer açılıp yerine çekildi. Akın abiye teşekkür ederim.
Ortodonti tedavisi için bir kaç yere gitmiştim ama bana en samimi en güvenilir gelen kişi akın abi oldu dişlerimden 7 ay önce nefret ediyordum ve ayrıca bu tedaviden korkuyordum ama akın abi bana bu konu da çok yardımcı oldu tedavilerimde hiç sıkıntı yaşamadım yapılacak süreci dişlerimin tahmini düzelme süresini tek tek anlattı her kontrol sonrasında bana ne yapıldığını ne yapılacağını tek tek belirtti ve geçen bu süre içerisinde dişlerimin düzelmesi beni çok mutlu etti benim gibi diş sorunu yaşayan arkadaşlarım varsa hiç düşünmeden akın abiye gelebilirler gülümsememi akın abiye borçluyum çok teşekkür ederim.
Dr. Akın Buğra Bey’de ortodonti tedavisi görüyorum çok memnun kaldım. Güler yüzü ve samimiyetinden dolayı içim çok rahat. Tedavim istediğim gibi oluyor.
Yaklaşık 2 yıldır ortodonti tedavisi görüyordum. Tedavim bitti ve çok iyi sonuçlar aldım. Akın Beye çok teşekkür ederim. Dişlerimin önceki haliyle alakası kalmadı. İşinizi hakkıyla yaptığınız için çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız…
Akın beyin kibarlığı kızımın doktor korkusunu yemesini sağladı. Çok değerli bir hekimdir biz eskişehirliler çok şanslıyız.Teşekkürler akın hocam
Dogdugumundan beri diş problemi yaşıyorum sürekli diş hastanelerinde zamanım dişlerim le hep dalga geçerdi arkadaşım ta ki bundan 6 ay önce ye kadar. Üst tarafta çıkan dişim tel taktıktan sonra çok hızlı bir şekilde düzeldi ailem akrabalarım bile çok şaşırdı çok güzel bir şekilde ilerleme oluyor. Akın abi is hayatında bir o kadar profesyonel ve samimi yakın bir doktor ben çok memnunum.
Tedavimin gidişatımdan çok memnunum. Benim için kompleksi ifade eden diş yapısına sahibim. Her geçen gün düzelmeye başladıklarını gördükçe daha mutlu, pozitif, öz güvenli bir insan olmaya başladığımı farkettim. Aslında ortodonti tedavisinin fiziksel görüntünün yanı sıra psikolojik, ruhsal sağlık için de oldukça faydası var. Fotoğraflarda ıkına sıkıla ağız kapatmaktansa diş tellerimle özgürce gülmek mükemmel bir duygu. Bu zorlu süreçte bizi yargılamayan, motive eden, ailenin bir parçası olarak gören doktorum Akın bey ve asistanlarına sevgiler. İnsana keşke tedavim 2 değil 4 yıl sürse dedirtecek cinsten samim, hoş sohbet insanlar, Akın bey’in hastası olmak mutluluk verici. Güzel bir gülüşe, özgüvene ve iyi insanlarla tanışmama vesile olduğu için.
Akın bey ile henüz tedavim başlayalı 5 ay oldu ancak harika sonuçlar aldım. Üst dişlerimdeki çıkıntılar 1- 1,5 ay içerisinde düzeldi. Fazladan bir dişim çekildi ve acısını hiç duymadım denebilir. Alt dişlerimde, üste oranla daha çok bozukluk vardı. Aynı şekilde 1 ay içerisinde iyi sonuçlar aldım. Kesinlikle işini büyük titizlikle yapan biri, ne kadar teşekkür etsek az. İlgi ve alakanız için ayrıca teşekkür ediyorum.
Doktoruma başladığımda dişlerimde düzensizlik vardı görüntüsünden hoşnut değildim başladıktan sonra hem kısa sürede önemli yol kat ettik hem de sorunlarımdan şikayetlerimden kısa sürede kurtuldum tanıdığım nadir ve önemli ortodontistlerden biri kendisi ve son olarak da hastaya yaklaşımı da müthiş çok iyi davranıyor o tedavi süreci içerisinde hiç sıkılmıyorsunuz ve zaman çok çabuk geçiyor
Tedavi için elinden gelenin de fazlasını yapıyor. Diş teli taktırmadan önce bir çok aklımda sorular vardı tereddütlerim vardı ve bunlar Akın abi sayesinde hiç biri kalmadı. Tedavim çok güzel ilerliyor ve belkide 1 yıla kalmadan tellerim çıkacak. Bu yüzden çok mutluyum ve iyi ki de buraya gelmişim ve tedavi olmuşum. Bu konuda çok şanslı olduğumu düşünüyorum.
Çocuklarımın dişleri çok kötüydü şimdi ise çok harika oldu kısa süre içinde dişleri çok düzeldi. Akın bey ekibinin davranışları çok harikalar
Ön dişlerimin arasındaki boşluk yıllarca fotoğraflarıma kabus gibi çöktü. Bir türlü cesaret edemiyordum ve nihayet Akın beye rastladım. Tedavinin aslında korkulacak kadar zahmetli olmadığını anlattı. Bir yıl suren tedavinin ardından tellerimden bugün kurtuldum. Tahminimden daha gerçek ve mükemmel bir gülümsemeye sahip oldum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
İlk randevumdan bugüne kadar geçen zamanda, yaptığı her işlemi bana anlattı ve bu konuda çok memnunum. Ben biraz mükemmelliyetçi bir insanım. Her şeyin en iyisini yapmaya çalışırım. Akın abide de bundan daha fazlası var ve çok başarılı bence. İyi ki de doktorum Akın abi ile tanışmışım. Daha tedavim bitmedi ancak sonucun iyi olacağına, bugüne kadar gelinen nokta neticesinde eminim. Doktoruma sonsuz saygılar ve teşekkür ediyorum.
Akın bey ile henüz tedavim başlayalı 5 ay oldu ancak harika sonuçlar aldım. Üst dişlerimdeki çıkıntılar 1- 1,5 ay içerisinde düzeldi. Fazladan bir dişim çekildi ve acısını hiç duymadım denebilir. Alt dişlerimde, üste oranla daha çok bozukluk vardı. Aynı şekilde 1 ay içerisinde iyi sonuçlar aldım. Kesinlikle işini büyük titizlikle yapan biri, ne kadar teşekkür etsek az. İlgi ve alakanız için ayrıca teşekkür ediyorum.
Bu tedavi sayesinde dişlerim düzeldi. Artık istediğim gülebiliyorum. Tanıdıklarımın dişlerinde teller 3-4 sene ağızlarında kalıyordu. Ben onlara 1 sene oldu dediğimde çok şaşırıyorlar. Tedavi gerçekten de çok hızlı ilerledi. Doktorum da aynısını söylüyor. Tedavinin her aşamasında bilgimiz oldu. Benim de düşüncelerimi aldı. İstemediğim bir tedavi uygulamadı. Ortak kararlarımızla bu süreci yürüttük. Doktorumdan çok memnun kaldım.
Öncelikle size teşekkür ediyorum. Bu alandaki en iyi doktorlardan birisiniz. Güler yüzünüz ve hastalara olan iyimser yaklaşımınız için. Başlarda tedavinin korkusu vardı tabi ki ama sizin verdiğiniz güven sayesinde hallettik. Kötü görünümlü dişlerimi güzel bir günüme kavuşturduğunuz için teşekkür ederim. İyi ki varsınız
Ortodontik tedavim öncesi kopek dişlerim yukarıdaydı hiçbir şekilde gülümseyemiyordum. Akın abi dişlerimi bir buçuk yıl gibi kısa bir sürede diş çekimi yapmadan gerçekleştirdi. Kendisine ilgisi için teşekkür ederim.
Tedavi olduğum süre boyunca her ay bir çok güler yüzlü insanla karşılaştım. Bunun için size çok teşekkür ederim. Doktorumuz hiç yabancı karşılamadı 🙂 Her geldiğimde bana meslektaşım dediği için kendimi daha iyi hissettiğimi söyleyebilirim. Tedavime gelirsek normalde gülmeyi çok seven bir birey değildim ama zamanla sevmeye başladım. Bunda doktorumun çok büyük katkısı var. Ayrıca Akın hocanın yanında çalışan herkes aynı şekilde gülümsemeden sizi eve göndermiyorlar 😀 Hem tedavim hem de samimiyetiniz için size çok teşekkür ederim. Umarım bu başarıların daha fazlasını elde edersiniz 🙂
Yaklaşık 2 yıldır Akın Bey’den tedavi görüyorum. Çenemdeki problemler ve fazlalık olan dişlerimde müthiş bir ilerleme kat ettik. Öncesi ve sonrası arasında gözle görülebilir ciddi bir fark var. Akın Bey’in tatlı dili ve samimiyetine çok teşekkür ederim. Emeğinin karşılığını fazlasıyla hak ediyor.
Ön dişlerimdeki fotoğraflarda gülümsememi engelleyen yamukluk, kısa sürede düzeldi. Alt dişlerimde ön dişlerime göre çok daha sorunluydu, onlar da kısa sürede düzeldi. Akın abi tedavi sürecinde bana çok yardımcı oldu. İlgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ediyorum, hiç çekinmeden herkese tavsiye ediyorum.
Tedaviye başlayana kadar dişlerim sebebiyle gülümseme korkum, insanların eleştirileri sebebiyle de büyük bir doktor korkum vardı. Ancak doktorum sayesinde bu korkularımdan kurtuldum. Güzel bir gülümseme yolunda ilerliyorum. Bu süreçte bana doktor – hasta değil de abi – kardeş ilişkisi yaşattığı için, her kontrolde gülen gözler ve sıcacık bir tebessüm ile karşılandığım için minnettarım.
Tedavim boyunca 4 dişim çekildi ve tel takıldı. Sağolsun Akın abim benim canımı acıtmadan güzel ve şöhretli bir şekilde kontrollerini her şeyimi çok süper yaptı şu an dişlerim inciden farksız ve ben ömrümün geri kalanında bu dişlerimi ve akın abiyi hatırlayacağım. Tedavim ve bu zaman boyunca çok mutlu olacağım. Sonuç olarak tüm dişlerim çok düzgün boşluklar var onlar kapanıyor gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı çooook teşekkür ederim
2 buçuk yıldır yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen tellerim ile dün vedalaştık eski resimlerle karşılaştırdığımda sonuç mükemmel. Teller çıkınca ilk işim bu güzel gülüşle resim çekmek oldu bu gülüşü doktoruma borçluyum. Sonucun bu kadar iyi olmasını beklemiyordum
Bu hastaneye ablamın tavsiyesi ile geldim. Çokta memnunum. Çene yapım çok dardı genişletildi ve damağımdaki fazladan diş düzeltildi. Bunun için doktoruma teşekkür ederim.
Dr. Akın Buğra Pişiren bey’e kızımı ve oğlumu tedavi ettiriyorum. Çok nazik ve çok sıcak kanlı kendisine teşekkür ediyorum. Tedavimiz başarılı şekilde devam ediyor. İlgisi için teşekkür ediyorum
Bunca yıldır bitmeyen tedavimin Akın abi sayesinde hızlandığını hem kendim hem ailem net bir şekilde gördük. Sadece alt çenemin önde olması dışında daha pek çok problem yaşadım. Ama hiçbir zaman Akın abi kadar samimi bir diş hekimiyle karşılaşmadım. Onu gerçekten abim gibi gördüm ve onun yanında kendimi hep iyi hissettim. Espri yeteneği ve sıcakkanlı tavrıyla senelerce kimsenin yapamadığı şeyi 3-5 ayda Akın abi başardı. İşini ne denli severek yaptığını insana hissettirdiği için ve beni daha güzel bir görünüme kavuşturduğunu net bir şekilde gördüğüm için Akın abiyi tüm diş-çene problemi yaşayan insanlara tavsiye ediyorum.
Tedaviye 1,5 yıl önce başladık. İlk başlarda korkmama rağmen artık hiç bir korkum kalmadı. İki tane dişim çekildi. Boşluklar da kapanmak üzere. Dişlerim çok kötü durumdayken şimdi neredeyse hepsi dümdüz oldu. Eskiden dişçi fobim vardı doktorumla tedavilere başlayana kadar. Tedavilerim gerçekten acısız ve korkusuz geçiyor. Doktorum Akın bey sayesinde tedavilerim çok güzel ilerliyor. Doktorum gerçekten çok güler yüzlü ve ilgili biri olduğundan hiç bir korkum kalmadı.